Autoserviss

  • Pirmdiena 08:00 – 18:00
  • Otrdiena 08:00 – 18:00
  • Trešdiena 08:00 – 18:00
  • Ceturdiena 08:00 – 18:00
  • Piekdiena 08:00 – 18:00
  • Sestdiena 08:00 – 17:00
  • Svētdiena Slēgts

Spied un izvēlies auto remontu pēc markas

autoserviss

Rezerves daļas

Mūsu darbi

Automobiļu apkopes un remonta tirgus uzraudzības noslēguma ziņojums

Par izmaiņām mehānisko transportlīdzekļu remonta un tehnisko apkopju tirgos

Lasīt vairāk

Vai jums nepieciešama uzticama un profesionāla pieeja auto servisa pakalpojumiem? Mēs esam šeit, lai palīdzētu, sniegtu profesionālu auto dzinēja un ritošās daļas remontu un eksplotācijas servisu.

Dzinēja remonts

Mūsu auto servisa profesionāļi nodrošina plašu spektru pakalpojumu, sākot no dzinēja diagnostikas līdz dzinēja un generatora remontiem, kā arī sprauslu pārbaudei un remontam.

Ja jūsu automašīnas dzinējam ir nepieciešams remonts, mūsu pieredzējušie mehāniķi nodrošinās visaptverošu pieeju, lai atjaunotu jūsu transportlīdzekļa darbību pilnā jaudā.

Ģeneratora remonta jomā mēs esam jūsu uzticamais partneris, nodrošinot efektīvus un ilgstošus risinājumus, lai jūsu transportlīdzeklis darbotos bez traucējumiem.

Sprauslu pārbaude un remonts ir būtiski jebkuram dzinēja veidam. Mūsu speciālisti veiks detalizētas pārbaudes un profesionālu remontu, lai nodrošinātu optimālu darbību un degvielas efektīvu izmantošanu.

Mēs saprotam, cik svarīgi ir, lai jūsu transportlīdzeklis darbotos efektīvi un droši. Tāpēc mūsu auto servisa profesionāļi izmanto jaunākās tehnoloģijas un metodes, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un efektivitāti visos mūsu veiktajos darbos.

Uzticiet mums savu auto, un mēs nodrošināsim, ka tas atgriežas ceļā ar pilnu jaudu un uzticamību. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu auto servisa pakalpojumiem un kā mēs varam palīdzēt jums un jūsu transportlīdzeklim.

 

 

Mūsu autoserviss  specializējies ritošo daļu remontā, nodrošinot, ka jūsu transportlīdzeklis darbojas bez problēmām. Ja jums ir problēmas ar stūres mehānismu, mūsu eksperti veiks restaurāciju, lai atjaunotu tā efektivitāti un drošību uz ceļa.

Vai jums ir nepieciešama riepu apkope? Mūsu riepu serviss sniedz visaptverošus risinājumus, tostarp riepu glabāšanu un regulāru apkopi, lai nodrošinātu, ka jūsu riepas ir drošas un efektīvas visos laika apstākļos.

Turklāt mēs piedāvājam savirzes regulēšanu, kas ir būtiska, lai nodrošinātu pareizu transportlīdzekļa vadāmību un stabilitāti uz ceļa.

Un, protams, mēs specializējamies arī bremžu remontā, lai nodrošinātu, ka jūsu transportlīdzeklis ir drošs un uzticams katra brauciena laikā.

Uzticiet mums savu transportlīdzekli, un mēs garantējam, ka tas atgriezīsies ceļā ar optimālu darbību un drošību. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu plašajiem auto servisa pakalpojumiem un kā mēs varam palīdzēt jums.

Saņemot pieteikumu, mēs sagatavosim attiecīgu piedāvājuma ar 10% atladi un laiku, kad mēs spētu visātrāk Jūs pieņemt.