Eļļas maiņa automātiskajai ātrumkārbai

EĻĻAS MAIŅA NOTIEK AR
SPECIĀLO EĻĻAS MAIŅAS APARĀTU LIQUI MOLY .

 • Automāts no sākuma patstāvīgi nolej pilnīgi 100% atstrādāto eļļu un pēc tam izskalo visu ātrumkārbu !
 • Maiņas aparāts automātiski nomaina ātrumkārbas eļļu !
 • Eļļa tiek stingri piemeklēta ar rūpnīcas specifikāciju !


LĒTĀK KĀ IEGĀDĀTIES JAUNU ĀTRUMKĀBU  VAI REMONTET TO

 

45 €

Autoserviss Eļļas maiņa

Profesionāla motora eļļas un filtra maiņa

eļļas maiņā

EĻĻAS MAIŅA NOTIEK STINGRI IEVĒROJOT
AUTO EĻĻAS SPECIFIKĀCIJU !

 • Regulāra eļļas maiņa un filtra nomaiņa automātiski pagarina motora darba mūžu un uztur tā darbību
  vienmērīgu.
 • Tāpēc vienmēr pievērsiet uzmanību sava automobiļa nobraukumam un pārbaudiet eļļas
  līmeni, kā norādīts.
 • Eļļas maiņu veicam uz 15000 km nobraukumu vai 1reizi gadā !

45 €

Profesionālā automātiskās ātrumkārbas eļļas maiņa

Profesionālā motora eļļas maiņa

Kad un kādēļ nepieciešama  EĻĻAS MAIŅA

Eļļa ir būtiska transportlīdzekļa uzturēšanai, nodrošinot tās daļu bezproblēmu darbību un ilgu kalpošanas laiku. Ir vairāki signāli, kas norāda uz nepieciešamību to kad nepieciešama eļļas maiņa.

Eļļas maiņa autoservisā ir vienkārša procedūra, kas palīdz saglabāt automašīnas tehnisko stāvokli un nodrošina dzinēja pareizu darbību. Tomēr daži autovadītāji to atliek pēdējā brīdī. Kāpēc tas notiek? Lielākā daļa autovadītāju pamatojas uz nobraukuma intervāliem starp eļļas maiņām un nepamanām pazīmes, kas liecina par nepieciešamību veikt maiņu. Šajā rakstā aplūkosim dažas no galvenajām pazīmēm, kas norāda uz nepieciešamību veikt eļļas maiņu.

 • Ražotāja ieteikumi: Noteiktā automašīnas modelī noteiktie eļļas maiņas intervāli ir jāievēro, lai saglabātu dzinēju labā stāvoklī. Parasti šis intervāls ir viens gads vai 15,000 kilometri, bet ir svarīgi pārbaudīt šo informāciju auto īpašnieka rokasgrāmatā. Eļļas Maiņu var būt nepieciešams veikt agrāk, ja parādās noteiktas pazīmes.

 • Eļļas līmeņa brīdinājuma lampiņa: Izgaismota lampiņa automašīnas instrumentu panelī norāda uz nepietiekamu eļļas līmeni sistēmā. Ja šāda lampiņa ir ieslēgta, ir svarīgi pārbaudīt eļļas līmeni un, ja nepieciešams, to uzpildīt, lai novērstu dzinēja bojājumus.

 • Eļļas konsistences un krāsas maiņa: Lai gan dažas pazīmes ir acīmredzamas, citas var būt mazāk pamanāmas. Pirms eļļas pārbaudes ir jāatceras izslēgt automašīnas dzinēju vismaz piecas minūtes. Eļļas krāsas un konsistences pārbaude var norādīt uz tās kvalitāti un lietojamību.

 • Trokšņi dzinējā: Laba motoreļļa samazina dzinēja trokšņus, bet eļļas nolietojoties, trokšņu līmenis var palielināties. Ignorēt skaļāku dzinēja darbību var novest pie nopietnākiem bojājumiem.

 • Izplūdes gāzes: Ja izplūdes sistēmas dūmi ir neparasti biezi un ar zilganu nokrāsu, tas var norādīt uz eļļas noplūdi dzinējā. Lielā izplūdes gāžu daudzumā var būt citi dzinēja problēmas signāli.

 • Eļļas smaka salonā: Spēcīga eļļas smaka var norādīt uz eļļas noplūdi vai pārkaršanu dzinējā, kas ir nopietns drošības risks.

Ir svarīgi regulāri uzraudzīt automašīnas tehnisko stāvokli un veikt nepieciešamās apkopes. Tas ietver ne tikai eļļas maiņu, bet arī citu svarīgu sistēmu un komponenšu pārbaudi.

Mūsu darbi

Automobiļu apkopes un remonta tirgus uzraudzības noslēguma ziņojums

Par izmaiņām mehānisko transportlīdzekļu remonta un tehnisko apkopju tirgos

Lasīt vairāk

Saņemot pieteikumu, mēs sagatavosim attiecīgu piedāvājuma ar 10% atladi un laiku, kad mēs spētu visātrāk Jūs pieņemt.