Kvalitatīvas piedevas

Piedevas ir vitamīni jūsu automašīnai. Bez viņiem tas nedarbosies. Tie nodrošina tīrīšanu un aizsardzību pret koroziju, lai nodrošinātu stabilu eļļošanu un izturību pret temperatūru. Pat vienkāršās minerāleļļas, kas vairs neatbilst mūsdienu motoru prasībām, piedevas ir līdz 15%. Mūsdienu eļļas, piemēram, pilnīgi sintētiskas motoreļļas, ir pat līdz 30%.
Tas, ko jūs, iespējams, vēl nezināt, ir katru reizi, kad veicat degvielas uzpildīšanu automašīnai, jūs pievienojat piedevas. Mūsdienu degviela ir pildīta ar piedevām, lai palielinātu, piemēram, benzīna sitienu pretestību vai padarītu dīzeļdegvielu mazāk jutīgu pret temperatūru zem nulles.
Ar LIQUI MOLY piedevām jūs aizsargājat savu motoru, samaziniet degvielas patēriņu un ietaupāt naudu. Mūsu eļļas piedevas attīra motoru no iekšpuses, samazina berzi un nodilumu, samazina eļļas patēriņu un pasargā no korozijas. Tie ir piemēroti gan benzīna, gan dīzeļa motoriem un palīdz atjaunot jūsu transportlīdzekļa motora sākotnējo veiktspēju.
Mūsu degvielas piedevas benzīnam un dīzeļdegvielai uztur visu degvielas sistēmu tīru un garantē optimālu sadegšanu un saspiešanu.
Visām mūsu piedevām ir kopīgs ieguvums: tās palīdz tīrīt un rūpēties par visu motora un degvielas sistēmu. Un tie palīdz palielināt motora kalpošanas laiku un samazināt degvielas patēriņu. Tas nozīmē, ka piedevu izmantošana dod labumu ne tikai jūsu seifam, bet arī videi.

Mūsu darbi

Automobiļu apkopes un remonta tirgus uzraudzības noslēguma ziņojums

Par izmaiņām mehānisko transportlīdzekļu remonta un tehnisko apkopju tirgos

Lasīt vairāk

Saņemot pieteikumu, mēs sagatavosim attiecīgu piedāvājuma ar 10% atladi un laiku, kad mēs spētu visātrāk Jūs pieņemt.